טלפון


פייטבול לקבוצות

פייטנבול הגושרים

 פיינטבול קבוצות

פיינטבול לקבוצה-פיינטבול הגושרים. משחקי מלחמה קרבות פיינטבול. 


חווית פיינטבול בלתי נשכחת בקיבוץ הגושרים, בצפון, בגליל העליון. הפיינטבול הטוב ביותר, פיינטבול הגושרים שלכם ובישבילכם. 24 שעות ביממה. כולל פיינטבול לילה. סגור בשבת!
דמיינו את עצמכם חמושים ברובה פיינטבול, כשאתם עטופים בחליפה, מסיכה ובציוד מיגון, בתוך זירת קרב, יורים על היריב כדורי-צבע, תוך כדי תפיסת מחסות וחילופי אש. חוויה מיוחדת במינה!!!

משך הפעילות

כולה כשעה וחצי עד שעתיים, או עד גמר הכדורים.

מחיר:

תלוי בכמות המשתתפים. נא לשלוח טופס הצעת מחיר לקבוצה

גיל- גילאים:

מגיל 10 ומעלה בלבד. הפעילות מתאימה מגיל 10 ומעלה בלבד.

כמות משתתפים:

מינימום 20 משתתפים ועד 100 משתתפים מקסימום בזמן נתון

לא מתאים לנשים בהריון, להגיע בלבוש עונתי, נעליים סגורות, הצבע לא עושה כתם! אין פציעות!

הפעילות:

הפעילות נחלקת לשלושה חלקים עיקריים

 1] תדריך בטיחות- הוראות בטיחות.

2] הצטיידות בציוד מיגון- כולל מסיכה, מגנים לצוואר, גוף ואשכים + חליפה/סרבל.

3] משחק פיינטבול- קרב בין יחידים או קבוצות. הכולל משחק כגון: דגל, הנשיא, הבונקר וכד'.

בטיחות:

חובה לעבור תדריך בטיחות. חובה לחתום על טופס השתתפות. כול הפעילות מתבצעת ברשות ובסמכות המדריך. מדריך הפיינטבול מוביל, מפקח, משגיח ומלווה את המשתתפים לאורך כול הפעילות!

שעות פתיחה:

פיינטבול הגושרים פתוח 24 שעות ביממה. בתאום מראש. סגור בשבת.

ציוד:

מיגון מלא הכולל מסיכה, מגן צוואר, מגן חזה-גב, מגן "משפחה"-לבנים, חליפה/סרבל.

על הפעילות בהרחבה:

עם הגעתכם למתחם בשלום, תקבלו 5 דקות להתאוששות מהנסיעה ולהתפנות לשירותים. מייד אחר כך ניכנס לסככת התדריכים לקבלת תדריך בטיחות. סככת התדריכים שלנו היא מהמשוכללות והמתקדמות בארץ: סככה סגורה, עם ספסלים נוחים ומרווחים, עם אקוסטיקה מצויינת. לרשות המדריך עומדת בובה דוגמנית הממחישה את צורת ההצטיידות וההלבשה של ציוד המיגון והחליפות. הסככה מוארת וממוזגת לרווחת המשתתפים בתדריך. הסטנדרט של סככת התדריכים בפיינטבול הגושרים הוא אירופאי, איכותי והמקצועי ביותר בארץ.פיינטבול הגושרים שם דגש חזק על הבטיחות, לכן בשעת התדריך חשוב להיות קשוב ומוכן בלי הפרעות ומסיחי דעת שונים, חדר התדריכים סגור לרעשים ואנשים לא קשורים לפעילות הפיינטבול. תדריך הבטיחות נועד לשמור על בטיחות וביטחון הלוחמים במשחק הפיינטבול. הנושאים החשובים הם המסיכה והנשק. בנקודה זו של תדריך הבטיחות אמור כל משתתף להפנים את נושא המסיכה והנשק בנוהל הנמוך. המדריך משאיר זמן לשאלות בנושא המסיכה והרובה.תדריך הבטיחות מועבר ע"י מדריך פיינטבול מקצועי ומנוסה. הלוחמים המשתתפים במשחק מחויבים לשבת ולהקשיב, הקשב היטב, לתדריך הבטיחות. כולם עוברים תדריך בטיחות גם אם שיחקו בעבר פיינטבול, גם אם הם לוחמים פעילים בצה"ל, גם אם הם קצינים, מאבטחים או בוגרי סיירת מטכ"ל. חובה לעבור תדריך בטיחות ולחתום על טופס השתתפות.


מייד לאחר המטווח הקצר ותירגולת הניצרה [ פתיחה וסגירת ניצרה ], עוברים למשחקוני מלחמה עצמם. אורך הפעילות הוא כשעה וחצי עד כשעתיים. זמן זה כולל תדריך בטיחות, התלבשות במדים וציוד מיגון ומשחק פיינטבול (משחקונים) ובסיום החזרת ציוד למקום. זמן נטו בזירה משתנה מקבוצה לקבוצה ותלוי בהתנהגותם של חברי הקבוצה בתדרוך ובמהלך המשחק, בכמות כדורים ובמספר משתנים נוספים. משחק נטו ממוצע הנו בין 90-50 דקות. המשחק מחולק לסיבובים. אורכו של כל סיבוב בין 5 ל-15 דקות בהתאם למשימה.


קרבות פיינטבול מגוונים, כי זה תלוי במספר המשתתפים גילם והעדפות של הקבוצה. מכל מקום פיינטבול הגושרים מבטיחה הנאה של כל משתתף ושומר על הבטיחות. אם לא מרוצים לא משלמים! דוגמא למשחקון פשוט בפיינטבול הגושרים:הקבוצות תופסות עמדות משני צדי הזירה , מטרת המשחק בשלב זה היא לפגוע ביריב ע"י ירי מדוייק, שחקן שנפגע מכדור/ים בגוף במסיכה או בנשק מתפנה לחדר ה"סטרילי", הנמצא במרכז המגרש, שם מבלה עד תום הסיבוב ולאחר מכן "קם לתחייה" בסיבוב הבא. בכדי להתרשם הלכה למעשה מהפעילות ותוכנה כדאי להיכנס לערוץ היוטיוב שלנו ולהתרשם מהסירטונים שלנו.

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח