טלפון


סיור בחוות דגים

פינטבול וטרקטרונים / ריינגרים

 סיור בחוות דגים

סיור מבקרים בחוות הדגים "דג על הדן"


סיור המבקרים בחוות הדגים "דג על הדן" הינו חוויה אקולוגית, טבעית ולימודית, בה המשתתפים יצפו בתהליך מחזור ושמירה על הטבע למטרות חקלאיות ותיירותיות שהתפתחו במהלך השנים - מאז 1982 (שנת הקמת החווה) והחזרתה למצבה הטבעי.


פיתוח הגליל, שמירה על המשאבים הטבעיים וממצאים ארכיאולוגיים הנם חלק מהשקפת עולמנו, ביקור כאן הינו חוויה טבעית של הכרות עם נופי בראשית, חיות הבר ועצים בני מאות שנים הממוקמים בשטח המקום. עם השנים, המקום הפך לאטרקציה תיירותית, המשלבת את החי והצומח של הנוף הגלילי.


קצת על הסיור:


בחווה מגדלים מינים שונים של דגים, ביניהם דגים הנמצאים בסכנת הכחדה כגון דגי ה"סטרג'ן" (ממנו אנו יודעים להפיק קוויאר), דגי פורל, דגי נוי ודגי "עגלסת נחלים" (המשמשים לספא דגים).
במהלך הסיור, המבקרים יקבלו הסבר על אופן גידולם של הדגים, יצפו ויחוו תהליכים שונים המתרחשים בחווה וייהנו ממגע קרוב עם כמה מזני הדגים הגדלים כאן.
אנו נעבור בין בריכות הדגים ונכיר את המערכות האקולוגיות, נלמד איך מחזירים את משאבי הטבע למצבם הטבעי. כמו כן, נטייל בשטח החווה ונצפה במפגש הנחלים (בניאס ודן), נהנה מהצמחייה, מהשפע ומהחיות המתגוררות כאן בחווה.


נלמד על ההיסטוריה של המקום עוד מהתקופה הרומית (כ- 63 לפנה"ס), שעל שרידיה נבנתה החווה, ועל התקופה הנוכחית בה אנו מפתחים זני דגי נוי המשווקים לשווקים בינלאומיים בתחום חקלאות הדגה.
במהלך הסיור המבקרים יוכלו להאכיל את הדגים, להצטלם עם דגי "סטרג'ן" הענקיים ואף ליהנות
מספא דגים של דגי "עגלסת הנחלים" בצל עצי הדולב, התאנה והמילה הסורית.

זהו ביקור בחלקת גן עדן טבעית, וחוויה בלתי נשכחת של מפגש בין הטבע לאדם.

*משך הסיור - שעה.

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח