טלפון


פתיחת סניף פיינטבול

פתיחת סניף פיינטבול

פתיחת סניף פיינטבול

ראשית,  כול הכבוד על היוזמה האמיצה והחשיבה היצירתי!

פתיחת עסק פיינטבול- 
פיינטבול, כעסק יכול לשרת מספר מטרות עיסקיות: 
ענף התיירות, מרכז אימונים, מוצר נלווה לנופש פעיל וכד'.

מעוניין לפתוח מגרש?
צריך ציוד פיינטבול? 
צריך חלקי חילוף לנשקים? 
צריך לקנות צייוד פיינטבול ?
לחדש את המלאי ?

יש לנו את הכול!


חברת פיינטבול הגושרים מחזיקה ברישיון יעודי לפיינטבול (בלבד), זו הפרנסה היחידה שלנו, זה המקצוע שלנו. פיינטבול הגושרים היא החברה עם הידע המקיף והרחב ביותר, בפתיחת עסק פיינטבול:
רוב עיסקיי הפיינטבול בארץ, הוקמו עי גופים מוסדיים כמו קיבוצים או אירגונים שעוסקים באבטחה וכד, פיינטבול הגושרים התחיל מ 0- לבד - איש עסקים פרטי - ללא קשרים, ללא קיצורי דרך, וללא משוא פנים.

הדרך להקמת עסק פיינטבול שעשינו , מציבה אותנו במקום הטוב ביותר, המקצועי ביותר עם ניסיון שאין דומה לו במגזר העיסקי הפרטי . לעזור לך לפתוח עסק פיינטבול זה המקצוע שלנו: תזהר מבעלי סררה וממון, היזהר מחפרים, הזהר מספקים שמבטיחים הרים ונצורות, הזהר משרלטנים שיראו לך כמה הם גדולים וחזקים!.
יש לנו את כול הידע והניסיון ! יש לנו את ההגינות והמידתיות הדרושים כדי להצליח.

בעל החברה הוא ממובילי הענף בישראל וכבר עזר לשני עסקים מהמגזר הפרטי לפתוח פיינטבול עם רישיון , בארץ הבירוקרטית שלנו ולהצליח לשרוד.

לחברת "פיינטבול הגושרים" יש את הידע המקצועי המוניציפאלי והעיסקי.
בעזרת הידע והקשרים שרכשנו לאורך השנים אנו נעזור לך להקים אתר פיינטבול בטיחותי עם נוהלי עבודה מצויינים ונחסוך כסף רב במציאת פיתרונות לבעיות הנקרות במהלך הוצאת הרישיון, ההקמה והתיפעול השוטף.

אתה בעל מגרש? מכוחות הביטחון?  שחקן מקצועי או שחקן חובב? מעוניין לפתוח מגרש ?
אנחנו פה בשבילך! לייעץ, לכוון ולענות על כל הצרכים- מהבסיס ועד לאן שתבחר להתקדם..באחריות, במקצועיות  ובמחירים ללא תחרות.

"פיינטבול הגושרים" היינו המרכז לידע, המידע והמקצוענות בארץ.

רובה וציוד פיינטבול אפשר להשיג במגוון מקומות בקלות, אבל אם אתה לוקח את עצמך ברצינות ובונה על אמינות אחריות וקשרי עבודה לטווח ארוך - 
לזה...  יש רק מקום אחד בישראל, פיינטבול הגושרים.

עשרת הדיברות להקמת עסק פיינטבול:


רקע והקדמה:


אתה האדם שחולם.. חולם על עסק פיינטבול פרטי משלך, להיות הבוס של עצמך, לנהל לעצמך את החיים וכמובן, להרוויח כסף רב. זכור יחד עם זאת, הסטטיסטיקה מוכיחה כי רבים מן עסקי הפיינטבול שנפתחו אינם מצליחים לשרוד את השנה הראשונה ולמה זה קורה? מכיוון שהם לא עובדים בצורה נכונה. פתיחת עסק פיינטבול היא לא משימה קלה ואם לא תעבוד נכון, ולא תמצא את האיש המתאים שיוביל אותך, לא תצליח.
10 הדיברות לפתיחת עסק פיינטבול הן דיברות שאתה חייב לעמוד בהן אחרת רוב הסיכויים -שהעסק לא ישרוד.

10 הדיברות האילו נכתבו עי אבי מנכל פיינטבול הגושרים : עם הניסיון, החוכמה, ההגינות והמקצועיות הטובים בארץ.

10 הדיברות להקמת עסק פיינטבול:

1.      שאל את עצמך מה מניע אותך?! פעל  לפי מניע בכדי להשיג- כוח רצון – אם אתה חושב על פתיחת עסק פיינטבול כי חבר שלך בעל עסק או כי נראה לך שתתעשר מהר או בשל סיבה דומה, סביר להניח כי לא תצליח במשימה ועסק הפיינטבול שלך לא יצליח לעבור את השנה הראשונה לחייו. בשביל להקים עסק פיינטבול ולשמור על הפיתוח שלו לאורך שנים רבות אתה חייב מניע, משהוא שיגרום לכך לעורר את כוח הרצון, לעבוד קשה ולא להרפות עד לפריחתו של העסק.

2.      רכשו מיומנות – לעולם אל תעז לפתוח עסק בתחום שאתה בכלל לא מבין בו. אם אתה רוצה לפתוח עסק בתחום הפיינטבול רק בגלל שנראה לך שיש שם הרבה כסף, לא תצליח להחזיק אותו ללא לימוד מקיף של תחום הפיינטבול,  הדרכה ותיירות; בסעיף זה יש לנו את מה שאתה צריך: ידע מקיף בנושא הפיינטבול בישראל, יכולות הדרכה והכוונה והרבה טיפים ועצות בנושא תיירות צבאית. בנוסף, אם אין לך שום ידע עסקי וכלכלי, אנחנו אנשי המקצוע שלך גם בתחום זה.

3.      התייעץ עם מומחים ובנה תוכנית עסקית מסודרת שתקבע את עתידו של עסק הפיינטבול שלך. פתיחת עסק ללא תוכנית עסקית עלולה להכניס אותך לבעיה.

4.      פחות דיבורים יותר מעשים – פתיחת עסק פיינטבול מצליח אינה תלויה בדיבורים אלא במעשים, בהם אתה נבחן. עזוב את כל הפוליטיקה והדיבורים הסתמיים וגש לעשייה – צא וחפש לקוחות, שווק את העסק ובצע כל משימה ומשימה על הצד הכי טוב, אמרו מעט ועשו הרבה. אנחנו נכוון אותך וניתן לך משימות לביצוע.

5.      כבוש מטרות קטנות בדרך – אם תציב לעצמך מטרה גדולה, הדרך היחידה לכבוש אותה היא תוך כדי כבישה של מטרות קטנות יותר בדרך. אנחנו נקבע לך מטרות מדידות ויעדים אותם תשיג בדרך למטרה הגדולה.

6.      קח סיכונים, אבל מחושבים – כשאתה פותח עסק אתה חייבים לקחת סיכונים אך יחד עם זאת אנחנו כבר חשבנו בישבילך על כל סיכון בצורה מחושבת, ואל תבצע סיכונים גדולים מידי ללא מחשבה והתייעצות איתנו.

7.      אל תחכה שדברים יתרחשו, פעל בכדי שהם יתרחשו כי לבד העסק לא יצליח, אתה צריך להפעיל אותו.

8.      דאג לבסיס כלכלי כל שהוא וקח בחשבון כי ייתכן מאוד שבחודשים בראשונים לא תכניס כסף כלל. תכין כמה עשרות אלפי שקלים.

9.      הכר את המתחרים שלך והיה מוכן להתמודד מולם בכל שלב.

אנחנו נעזור לך לחקור את השוק ונזהה בעיות העלולות להתרחש מבעוד מועד וכך, נפתור אותן בזמן.

זהו. מה אתה אומר אתה מוכן!!!

ניתן ליצור קשר ראשוני בנייד:
0525905533
או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או דרך צור קשר באתר
www.pbhg.co.il

כול הזכויות שמורות לפיינטבול הגושרים.

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח