טלפון


משחקי לחימה

משחקי לחימה, כשמם הם, תפקידם לדמות מצב לחימה עבור המשתתפים. הלחימה המדומה הינה לחימה צבאית תוך שימוש ברובים, כאשר את ז'אנר משחקי הלחימה ניתן לשייך תחילה לעולם המשחקים הווירטואליים (משחקי מחשב וקונסולות) אשר מדי שנה ממשיך לפתח את משחקי הלחימה והופך אותם למציאותיים יותר ויותר, כאשר כיום משקפי תלת מימד הופכים את החוויה לממשית אף יותר.

מי שמעדיף את הלחימה שלו בשטח ולא מול מסך הטלוויזיה יכול להשתתף במשחקי פיינטבול.

הפיינטבול החל להיות פופולרי משנות ה-80 של המאה הקודמת כאשר העיקרון הוא לדמות מצב של לוחמה בין 2 קבוצות חיילים בעזרת רובים המצוידים בכדורי צבע. כדורי צבע אלה מתנפצים בעת מגע עם הגוף ויוצרים סימון הדומה לירי. בכך ניתן להבחין מי מהשחקים נפגע וצריך לצאת מגבולות המשחק.

 

משחקי לחימה לילדים ומבוגרים

 

 

משחקי לחימה בצבע

משחק הפיינטבול אורך לרוב כשעתיים ומורכב ממספר סיבובים, כל סיבוב בעל נושא שונה.

משחק הפיינטבול אותו תוכלו לשחק ב"פיינטבול הגושרים" מתאים לכל כמות של אנשים, החל מזוגות ועד 120 איש. לרשותכם יעמדו 3 מגרשים שונים בעיצוב מיוחד המדמה לוחמה בסביבה בנויה, כאשר אחד מהם נוא מגרש הפיינטבול הגדול בארץ .

בשטח תמצאו צל מלא על כל המגרשים המתקבל הודות לעצים גבוהים המקיפים את המתחם, ציוד חדיש העובר חיטוי לפני כל שימוש ונשקים ללא מעצורים בהתחייבות.

פיינטבול הגושרים פתוח 24 שעות ביממה ומאפשר לכם לחוות את החוויה המיוחדת של פיינטבול לילי, כולל אפקטים של תאורה ומחזירי אור במהלך הקרב הלילי.

 

משחקי לחימה בפיינטבול הגושרים

 

 

 

משחקים לחימה ברובים

אנו משחקים ברובים מאז שאנחנו קטנים ואנו ממשיכים ליהנות מהמשחק הזה גם כשאנחנו בוגרים. האדרנלין, הריגוש והאתגר שמציע משחק הפיינטבול מושך אינספור אנשים אלינו במהלך השנה. השילוב של פעילות ספורטיבית יחד עם הקבוצתיות והגיבוש הנוצר במהלך משחקי הלחימה הופכים פעילות זו למועדפת על קבוצות רבות של אנשים. לרשותכם מגוון חבילות אתגריות לפעילויות נוספות הניתן לרכוש באתר, כאשר לאחר הגעתכם לפיינטבול שלנו תזכו לשירות הטוב והמקצועי ביותר :

  • לא נהנת ? לא שילמת
  • מתאים לימי הולדת, ימי גיבוש, אירועי חברה, אימונים של יחידות צבא ומשרד הביטחון
  • מתאים גם למשפחות
  • ההשתתפות בקרבות מגיל 10+
  • פעילות מיוחדת המותאמת לגילאי 5-10

משחקי לחימה

 

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח