טלפון


פינבול - פיינטבול הגושרים

פינבול הוא משחק המדמה לוחמה בשטח בנוי. משחק זה אשר החל לצבור תאוצה בשנות ה-80 הפך לפופולרי יותר ויותר במהלך השנים ברחבי העולם וגם בישראל. ליגות מקצועניות של פיינטבול, מגרשים משופרים ומושקעים ופיתוח סוגי משחק חדשים הופך את הפיינטבול לבילוי אתגרי ומזמין עבור כל קבוצות הגילאים.

פעילות זו מומלצת לא רק בשעות הפנאי אלא יכולה לשמש כפתרון יצירתי ונהדר לקיום ימי הולדת, בר מצוות, ימי גיבוש, מסיבות רווקים או לתרגול עבור כוחות הביטחון.

 

פינבול ליחידים, זוגות וקבוצות

מי מאיתנו לא אהב לשחק ברובים כשהיינו קטנים. מי מאיתנו לא המשיך את האהבה הזאת בנעוריו כאשר שיחק במשחקי מחשב בהם אנחנו יורים במפלצות מהחלל או בחיילים ממלחמת העולם. נראה שיש משהו בריגוש של ירי ולוחמה שמושך אותנו לחזור לכך בכל גיל. כעת ניתן להפוך את הדמיון למציאות ולקחת את משחקי הלחימה צעד אחד קדימה:

 

 

פיינטבול הגושרים מזמינים אתכם ללבוש אפוד, לחבוש קסדה, לתפוס רובה ולהתחיל לרוץ בין מבנה למבנה במטרה להביס את הקבוצה היריבה. בואו לנהל קרבות פנים אל פנים עם חבריכם, בני משפחתכם או עמיתיכם לעבודה, כאשר הקרבות מתבצעים במגרשים הגדולים והמושקעים ביותר בישראל.

פיינטבול הגושרים פותח את שעריו בפני הקהל הרחב המעוניין לקחת חלק ביום אתגרי ומהנה המיועד ליחידים, זוגות, קבוצות ומשפחות.

 

 

פיינטבול הגושרים – ההנאה מובטחת

הדרך שלכם ליום בלתי נשכח עם החברים והמשפחה עוברת דרך פיינטבול הגושרים הממוקם באיזור קסום בצפון הארץ. אנו פתוחים בכל השבוע , 24 שעות ביממה, מלבד יום שבת. בהגיעכם אליו תצוידו בציוד חדיש ונקי אשר עובר טיפול לפני כל משחק. בתום תדריך קצר אצל המדריך תוכלו לצאת לשעתיים של משחק אתגרי ומהנה בעל מספר סיבובים אשר ידמה בצורה מושלמת לחימה בשטח בנוי.

ההנאה אצלנו היא מובטחת, לא נהנית – לא שילמת.

ההגעה למתחם מומלצת בתיאום מראש.

פינבול

 

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח