טלפון


משחק פיינטבול אקסטרים

פיינטבול הוא משחק אתגרי פופולרי בו נעשה שימוש ברובים שיורים כדורי צבע. כדורים אלה מתנפצים בעת פגיעה ומותירים סימן על השחקן. משחק הפיינטבול מדמה לחימה בשטח פתוח או בנוי ומשמש הן למטרת בילוי והנאה והן למטרת אימונים צבאיים.

משחק הפיינטבול מציב אתגר לכל שחקן הן ברמה הפיזית והן ברמה האסטרטגית, כאשר השחקן נאלץ לרוץ להתכופף ולהתחמק מן האויב תוך שהוא מתכנן בקפידה את התזוזה שלו על פני השטח ומשתמש בהסוואה של תנאי השטח. המשתתפים במשחק מתחלקים ל-2 קבוצות כאשר כל קבוצה מקבלת ציוד בצבע שונה לצורך זיהוי מהיר ונוח.

 

מתחילים לשחק פיינטבול

לאחר קבלת הדרכה מן המדריך והחלוקה לקבוצות, כל שחקן יקבל ציוד לוחמה בצבע של קבוצתו:

  • סרבל הסוואה
  • שכפ"ץ
  • מסכן מגן
  • רובה חצי אוטומטי
  • מחסניות כדורי צבע בהתאם לצבע קבוצתו

משך המשחק הממוצע הוא כשעתיים כאשר כל סיבוב במשחק הוא בעל תסריט שונה. שחקן שנפסל יפונה לחדר המתנה בו ימתין עד לתחילת הסיבוב הבא.

 

 

פיינטבול הגושרים - פיינטבול המוביל בישראל

פיינטבול הגושרים מציע ללקוחותיו פעילות פיינטבול מסביב לשעון. מלבד יום שבת אנו פתוחים 24 שעות ביממה ומאפשרים לכם לקבל גם את החוויה של פיינטבול בשעות הלילה. לרשותכם 3 מגרשים מוצלים בחורשת עצים אשר יספקו חוויית משחק מושלמת. כל מגרש הינו מושקע וכולל מבנים ,מנהרות ובונקרים להדמיית לוחמה בשטח בנוי.

 

חווית אקסטרים אתגרית בלתי נשכחת

פיינטבול הגושרים מעניקים את מלא תשומת הלב לפרטים הקטנים, כך שתקבלו את חווית המשחק המושלמת. לנשקים שלנו אין מעצורים והם עוברים ניקוי לפני כל הפעלה, כמו גם שאר הציוד אשר עובר חיטוי טרם יועבר לשחקן חדש. אנו מספקים אפקטים של תאורה ומחזירי אור במהלך הקרב בשעות הלילה, אפקטים קוליים ומוסיקליים כהכנה לקרב, מערכת סאונד משוכללת השומרת על קשר בין המדריך לבין הלוחמים ועוד.

 

אנו מתחייבים כי תקבלו הנאה גדולה מהביקור אצלנו, אם לא תהיו מרוצים – לא תצטרכו לשלם.

פיינטבול הגושרים לא מגביל אתכם בכמות האנשים - ניתן לקיים פעילות זוגית וניתן לעשות פעילות של 120 איש במקביל במגרש הפיינטבול הגדול בארץ.

התקשרו אלינו לתיאום מראש ובואו לחוות חוויה אתגרית בלתי נשכחת.

משחק פיינטבול אקסטרים

 

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח