טלפון


משחקי פיינטבול למשפחות

לא קל כיום להחזיק משפחה. לא מדובר רק בפן הכלכלי אלא בעיקר בפן הפעילותי. אם פעם הילדים היו מסתפקים בפיקניק בטבע או הליכה לגן חיות - היום עלינו לחפש פעילויות אתגריות כמו פיינטבול למשפחות.

מגוון הגירויים שיש לילדים, הפיכת העולם לכפר גלובלי אחד ורשת האינטרנט מציעות אינספור ריגושים מכל העולם הנמצאים בכף ידינו. הילדים שלנו מודעים לכך וכבר לא מסתפקים בפעילות סטנדרטית ופשוטה.

הדרישה ליום חווייתי המשלב בתוכו ספורט, אתגר מחשבתי ותחושת הווי וצוות עשויה להצטייר כדרישה מורכבת ולא מציאותית, אך ברגע שתגיעו למשחק פיינטבול ב"פיינטבול הגושרים" - תבינו כי מצאתם את התשובה לכל הדרישות הנ"ל.

 

משחקי פיינטבול למשפחות גרעיניות

חוויית הפיינטבול מתאימה כמעט לכל גיל. מספיק כי הילד מעל גיל 10 והוא כבר יוכל לשכב אתכם כתף על כתף ולהסתתר בגומחה באדמה או מאחורי קיר בנוי. ככל שתביאו יותר בני משפחה – כך החוויה תהיה יותר מהנה וארוכה. אורך המשחק הוא בין שעה וחצי – שעתיים כאשר המינימום הנדרש הוא 2 משתתפים והמקסימום האפשרי הוא עד 120 איש על מגרש אחד.

מרגע שתגיעו אל מגרשינו בפיינטבול הגושרים התהליך הוא פשוט:

  • תדריך הוראות בטיחות עם מדריך מומחה
  • הצטיידות בכל הציוד הנדרש הכולל מסכה, מגנים לחזה ולגב, מגן אשכים, חליפה/סרבל ורובה
  • בחירת סוג המשחק – משחק תפוס את הדגל, הנשיא, הבונקר ועוד.
  • הקרב יכול להתבצע בין יחידים או בין קבוצות

 

פיינטבול הגושרים - משחקים בכל שעות היממה

 

הפיינטבול שלנו פתוח בכל שעות היממה למעט יום שבת, מה שאומר כי תוכלו ליהנות מחוויית משחק לילית המלווה בתאורה מיוחדת. במידה ותבחרו לשחק בשעות היום תיהנו מ-3 מגרשים שהם היחידים בארץ אשר מוצלים במלואם. הציוד שיעמוד לרשותכם עובר ניקוי לפני כל שימוש ואנו מתחייבים שלא יהיו מעצורים ברובים. כמו כן אנו מתחייבים להנאה שלכם, לא נהניתם – לא שילמתם.

הזמינו מקום מראש בפיינטבול הגושרים ובואו לשחק בכל שעות היממה.

משחקי פיינטבול למשפחות

 

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח