טלפון


פיינטבול לילה

הלילה תמיד טומן בחובו קסם מסוים. האוויר הקריר, החושך מסביב ואתגר שבלהתמצא ולמצוא את מה שאנחנו מחפשים הופך את הלילה לזמן מעולה עבור פיינטבול לילה. אם אתם כבר מומחים בפיינטבול או שסתם אתם רוצים להרגיש את חוויית הלחימה תחת תאורת זרקורים כאשר סביבכם קולות הצרצרים

– תוכלו ליהנות מפעילות הלילה המוצעת בפיינטבול הגושרים. המקום פתוח 24 שעות ביממה (לא פתוח בשבת) וכולל אפקטים של תאורה, סנוור, סאונד ועשן להעצמת החוויה – כך שתרגישו כמו לוחמים אמיתיים הנמצאים בשטח האויב.

פיינטבול לילה – חוויית פיינטבול מעולם אחר

משחק פיינטבול הוא חוויה בפני עצמה. זוהי פעילות לכל החושים המשלבת פעילות חשיבה ומאמץ גופני כאחד. דמיינו את עצמכם חמושים ברובה צבע, רצים מצד לצד, מסתתרים מאחורי קירות ומבנים כאשר לגופכם חליפת הסוואה. את המשחק ניתן לעשות מול חברים נוספים אשר הגיעו אתכם, מול בני משפחה, עמיתים לעבודה או אנשים שאינכם מכירים ומחכים להצטרף לקרב פיינטבול.

החוויה רק מתעצמת כאשר מדובר בפיינטבול לילה בו הסביבה נראית שונה לגמרי ומתווספים אליה אפקטים של תאורה וסנוור. הפעילות האתגרית בפיינטבול הגושרים יכולה להיות מושלמת גם עבור:

  • ימי הולדת
  • ימי גיבוש
  • מסיבות רווקים
  • ימי אימון ללוחמים או נציגים ממשרד הביטחון
  • ועוד

 

 

פיינטבול הגושרים – כל כדור בצבע

ירי של כדורי צבע על חבריכם ובני משפחתכם הוא מסוג הדברים שחייבים לנסות לפחות פעם בחיים. זוהי פעילות מהנה ומרגשת, מלאת אדרנלין ויצר תחרותי בריא, מדמה מצב לחימה מציאותי בלי הסכנה שטמונה בכך ונותנת פורקן לדחף הבלתי נשלט שלנו לשחק עם רובים.

הציוד שמחכה לכם בפיינטבול הגושרים מבטיח כי לא יהיו לכם מעצורים בנשק וכי כל הציוד עבר חיטוי וניקוי יסודי. המגרשים מוצלים במלואם וכוללים בניה מושקעת ומורכבת המדמה לוחמה בשטח בנוי. אנו מתחייבים כי תיהנו מן השהות אצלנו ובמידה ולא נהניתם – לא תצטרכו לשלם.

פנו אלינו כעת והחלו לרוץ במגרש המשחקים שלנו.

פיינטבול לילה

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח