טלפון


פיינטבול לקבוצות

בשונה מפעילויות אחרות, היופי של פעילות הפיינטבול טמון בכך שמדובר בפעילות לכל גיל, פיינטבול לילדים ומבוגרים כאחד. מכיוון שאין שימוש בכלים אשר יכולים לסכן את המשתתפים, כל ילד מעל גיל 10 מורשה להיכנס למגרש הפיינטבול ולהתנסות בחוויית הלוחמה. פעילות זו היא השילוב המושלם בין מה שילדים אוהבים לבין מה שההורים רוצים שהילדים יעשו:

ילדים אוהבים מאד משחקי יריות ואתם וודאי רואים אותם יושבים שעות מול הטלוויזיה ומשחקים במשחקי ירי. אתם כהורים מעדיפים שהם יתרוצצו בחוץ, יפתחו את החשיבה ויעשו פעילות ספורטיבית עם אנשים אחרים. הפיינטבול מהווה את הפתרון המושלם לרצון שני הצדדים, כך שהילדים זוכים לחוויה בה משחק היריות הופך למציאות אתם ההורים זוכים לפעילות משפחתית מהנה ומגבשת תחת כיפת השמיים.

פיינטבול לילדים – גם לגילאי 5-10

שלושה מגרשי פיינטבול יעמדו לרשות משפחתכם לאחר שתגיעו לפיינטבול הגושרים. כל מגרש בנוי ומעוצב אחרת, לכל מגרש יש את העלילה שלו. המשותף ביניהם הוא הצל שיש בכל חלקי המגרש הודות לעצים הגבוהים המקיפים את השטח. אלו הם המגרשים היחידים בארץ המספקים הגנה מפני קרני השמש ומאפשרים משחק מהנה ונוח למשפחות וילדים.

במידה והילדים שלכם לא עברו את גיל 10, פיינטבול הגושרים הכין מספר הפעלות מיוחדות המיועדות במיוחד לגילאי 5-10 :

  • קרב אחד על אחד מול אחד מבני המשפחה
  • ירי פשוט למטרה
  • "מסלול לוחם" הכולל פעילות פרטנית עם מדריך, התלבשות מיוחדת וירי למטרות
  • הפעילות מתבצעת במגרש נפרד המיועד לילדים

פעילות אתגרית לכל המשפחה

מרגע שתגיעו לפיינטבול הגושרים תעברו תדריך עם מומחה פיינטבול אשר יסביר לכם את חוקי המשחק וכיצד לתפעל את הציוד. לאחר מכן תתחלקו לקבוצות, תקבלו את הציוד בצבעי הקבוצה שלכם ותעברו לשטח. בשטח המשחק יחכו לכם מגוון מבנים וחפצים בהם תוכלו להיעזר בכל סיבוב. משך המשחק הוא בין שעה וחצי לשעתיים לאחריו תזכו לאינספור רגעים בלתי נשכחים אותם תוכלו לחלוק עם קרוביכם.

צרו איתנו קשר ובואו ליהנות מפעילות אתגרית לכל המשפחה.

פיינטבול לקבוצות

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח