טלפון


פיינטבול לילדים בצפון

משחק פיינטבול בצפון הארץ מציע חוויה שאין דומה לה. משחק הפיינטבול מציע לכל אחד מאיתנו להיכנס לתסריט לחימה, ממש כאילו נלקח מסרט, להרגיש את ההרגשה של להיות לוחם שטח ולהתחרות על הפרס הגדול – ניצחון בקרב. סימולציית קרב זו פותחה בשנות ה-80 והפכה לפופולרית בישראל בשני העשורים האחרונים.

כיום יותר ויותר מגרשי פיינטבול נפתחים, חלקם בסיסיים ופשוטים וחלקם מושקעים ומאתגרים ביותר. ליגת פיינטבול תחרותיות נפתחות ברחבי הארץ ומאות רבות של אנשים מוצאים עצמם מדי שבוע לובשים אפוד מגן, תופסים רובה צבע ורצים בשטח תוך שהם נעזרים בכל דבר העומד לרשותם על מנת להביא לניצחון קבוצתם.

 

משחק פיינטבול בצפון

משחק הפיינטבול משלב בתוכו ספורט, מחשבה והנאה אשר הפכו אותו למבוקש גם בקרב חברות וארגונים אשר רוצים לספק יום גיבוש ייחודי לעובדיהם. במקום להוציא אותם לטיול בו יכתתו את רגליהם או לשלוח אותם לזייף שירים בקריוקי – למה שלא תציעו להם את האתגר של להשתתף במשחק לחימה ?

הרוח הספורטיבית, הקבוצתיות והגיבוש הנוצר בעקבות יום כזה הוא חזק ומשמעותי, כזה המחזק את הזיקה של העובדים למקום העבודה.

על מנת לקבל את החוויה המושלמת מפיינטבול תוכלו להגיע לפיינטבול הגושרים המציע את המגרשים המושקעים ביותר ואת הציוד הטוב ביותר אשר עובר ניקוי וחיטוי באופן קבוע.

 

 

מגשרים בין המשפחה והעובדים

פיינטבול הגושרים ,הממוקם באיזור קסום ומוצל בצפון הארץ , מציע גם למשפחות להגיע וליהנות מפעילות אתגרית לכל הגילאים. אמנם את הלחימה במגרש הפיינטבול אנו משאירים לבני 10+ אך דאגנו גם לצעירים בגילאי 5-10 אשר יכולים ליהנות מ:

  • מסלול לוחם – פעילות עם מדריך צמוד, לבישת המדים וירי למטרות
  • קרב אחד על אחד בין הילד להורה
  • מטווח קל ופשוט לילדים
  • הפעילות מתבצעת במשך חצי שעה במתחם נפרד לילדים

פיינטבול לילדים בצפון

 

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח