טלפון


פינבול הוא משחק המדמה לוחמה בשטח בנוי. משחק זה אשר החל לצבור תאוצה בשנות ה-80 הפך לפופולרי יותר ויותר במהלך השנים ברחבי העולם וגם בישראל. ליגות מקצועניות של פיינטבול, מגרשים משופרים ומושקעים ופיתוח סוגי משחק חדשים הופך את הפיינטבול לבילוי אתגרי ומזמין עבור כל קבוצות הגילאים.

פיינטבול הוא משחק אתגרי פופולרי בו נעשה שימוש ברובים שיורים כדורי צבע. כדורים אלה מתנפצים בעת פגיעה ומותירים סימן על השחקן. משחק הפיינטבול מדמה לחימה בשטח פתוח או בנוי ומשמש הן למטרת בילוי והנאה והן למטרת אימונים צבאיים.

לא קל כיום להחזיק משפחה. לא מדובר רק בפן הכלכלי אלא בעיקר בפן הפעילותי. אם פעם הילדים היו מסתפקים בפיקניק בטבע או הליכה לגן חיות - היום עלינו לחפש פעילויות אתגריות כמו פיינטבול למשפחות.

הלילה תמיד טומן בחובו קסם מסוים. האוויר הקריר, החושך מסביב ואתגר שבלהתמצא ולמצוא את מה שאנחנו מחפשים הופך את הלילה לזמן מעולה עבור פיינטבול לילה. אם אתם כבר מומחים בפיינטבול או שסתם אתם רוצים להרגיש את חוויית הלחימה תחת תאורת זרקורים כאשר סביבכם קולות הצרצרים

בשונה מפעילויות אחרות, היופי של פעילות הפיינטבול טמון בכך שמדובר בפעילות לכל גיל, פיינטבול לילדים ומבוגרים כאחד. מכיוון שאין שימוש בכלים אשר יכולים לסכן את המשתתפים, כל ילד מעל גיל 10 מורשה להיכנס למגרש הפיינטבול ולהתנסות בחוויית הלוחמה. פעילות זו היא השילוב המושלם בין מה שילדים אוהבים לבין מה שההורים רוצים שהילדים יעשו:

משחק פיינטבול בצפון הארץ מציע חוויה שאין דומה לה. משחק הפיינטבול מציע לכל אחד מאיתנו להיכנס לתסריט לחימה, ממש כאילו נלקח מסרט, להרגיש את ההרגשה של להיות לוחם שטח ולהתחרות על הפרס הגדול – ניצחון בקרב. סימולציית קרב זו פותחה בשנות ה-80 והפכה לפופולרית בישראל בשני העשורים האחרונים.

יש אנשים שמספיק להם את שעות היום, אבל יש אנשים שפשוט לא יכולים להפסיק. האמת ?

אנחנו מבינים אותם. לו יכולנו לשחק פיינטבול 24 שעות ביממה היינו עושים זאת. משחק הפיינטבול מספק חוויה אדירה לכל מי שמשתתף בה, חוויה מאתגרת לכל החושים המשלבת חשיבה, מאמץ גופני, יכולת ודיוק.

הודעה מהירה

יצירת קשר

 

כתובת מייל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון

079-572-9299

תמונות מהשטח